Публічна інформація

Установчі документи:

Структура та органи управління закладу освіти

Кадровий склад

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Територія обслуговування,  закріплена за закладом:

Згідно  рішення  виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради від 31.01.2019 року №7 "Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Гуляйпільської міської територіальної громади у 2019 році" за закладом закріплено територію обслуговування, яка включає с.Гуляйпільське.

Проектна потужність: 624 учня
Фактична кількість осіб, що навчаються у закладі:  на 02.09.2019 р. 105  учнів

Мова освітнього процесу в закладі: українська

Наявність вакантних посад:

• Практичний психолог – 0,25 ставки
  • Секретар – 0,5 ставки
  • Підсобний робітник – 0,75 ставки
  • Інженер-електронік – 0,25 ставки

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти:

• Зарахування учнів до Закладу здійснюється до початку та упродовж  навчального року згідно з наказом директора, що видається на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заява батьків, або осіб, які замінюють або направлень місцевих органів управління освітою та свідоцтва про народження (копія) і медичної довідки встановленого зразка,  документа про  наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу).
  • До 1-го  класу зараховуються діти,  як правило, в 6  років, які досягли шкільної зрілості,  що виявляється за допомогою  психодіагностичного обстеження. Таке обстеження може проводитись лікарем-спеціалістом, районним психологом за критеріями, що визначаються спеціально уповноваженим органом центральної виконавчої влади в галузі освіти. Право на першочергове зарахування  мають діти, які проживають на території обслуговування закладу.
  • У разі потреби учень може перейти  протягом будь-якого року навчання до іншого закладу  за наявності у ньому вільних місць.  При цьому до заяви додаються відповідні документи про освіту. Переведення учнів до іншого закладу здійснюється за наявності особової справи учня  встановленого зразка.
  • Перевага у зарахуванні до закладу надається учням, які проживають у  мікрорайоні цього  закладу.Заклад  зобов’язаний ознайомити учнів і їх батьків (або осіб, які їх замінюють)  зі Статутом, правилами внутрішнього розпорядку, іншими документами, які регламентують організацію освітнього  процесу у закладі.

Результати моніторингу якості освіти:

Річний звіт про діяльність закладу

Умови доступності закладу освіти для навчання дітей з особливими освітніми потребами:  наявність пандусу біля входу до закладу освіти, пристосованість класів 1 поверху.

Фінансова інформація

Звіт за І квартал 2018 року

Звіт за ІІ квартал 2018 року

Звіт за ІІІ квартал 2018 року