Пришкільний табір "Бджілка"

Вас вітає дитячий оздоровчий табор  „ БДЖІЛКА”

Термін прибування дітей у таборі з 03 червня по 21 червня 2019 року. Щоденна тривалість відпочинку дітей у пришкільному таборі повинна бути не меншою 6 годин із забезпеченням двохразового харчування у відповідності з нормами з 800 до 1400 години.

Головною метою табору «Бджілка» є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів, формування у дітей трудових інтересів та навичок, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Головним завданням є:

- створення умов для фізичного загартування, зміцнення здоров’я, організованого відпочинку учнів;

- підвищення рівня володіння іноземними мовами;

- виховання морально і фізично здорового покоління;

- розвиток природних позитивних нахилів, здібностей, творчого мислення, формування громадської позиції, власної гідності, відповідальності за свої дії.

Также працює гурткова робота де діти навчаються виготовляти різні поробки свіоїми руками.

Гурткова робота

Назва гуртка