Нормативні документи

Державна підсумкова атестація
Наказ МОН України від 29.11.2013 № 1658 "Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році"

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 26.03.2014 №1/9-176 Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що на сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) в розділі «Загальна середня освіта»

(http://www.mon.gov.ua/ua/activity/education/56/692/) розміщені електронні версії збірників завдань для державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів.

ДПА 4 клас: математика, українська мова та читання

У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 по 21 травня з української мови та читання, математики.

ДПА 9 клас. Атестація в основній школі проводиться з трьох предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу.

ДПА для випускників 9-их класів —  червня.